luni, 20 februarie 2012

За оние што ме знаат

Долго време размислував да создадам блог каде што, во прв ред, ке можат да ме идентифицираат сите оние што ме познаваат а немаат мои податоци за контакт. Се разбира, во прв ред им се обракам на пријателите, познаниците со кои сме изгубиле контакт бидејки сме распространети на различни места. Тоа е мотив за овој блог да биде напишан со македонска азбука ане латинична како обично тоа и се случува во повекето случаеви.
За почеток моите податоци за контакт се следниве:

Име и презиме: Коџабашија Игор
Дата и место на раѓање: 21.04.1970 Велес, Македонија
Место на живеење: Букурешт, Романија
податоци контакт:
kodjabashia.igor@gmail.com
Skype ID: kodiskype
Teлефонски број: 0040217722722

Доколку сте заинтересрани можете и да учествувате со разлини коментари на темите што ке бидат објавени на овој блог

2 comentarii:

  1. E frumos in sufrageria ta. Ma bucur sa iti descopar blogul si o sa mai trec pe aici sa vad ce mai faci. Ziua buna, Oana

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Esti bine venita. Iata ai si alfabetul chirilic in cazul in care te intereseaza.

      Ștergere